UP mesi suured südamesõbrad            

Kust leida UP mett kui isu näpistab, aga mesinikke pole kodus? Eks ikka meie sõprade juurest!

Olles tegutsenud juba aastast 2016, oleme tänaseks sõlminud lähedased partnerlussuhted kuue väga laheda Eesti edasimüüjaga, kelle juurest võib leida UP mett ja meetooteid igal ajahetkel.

Valentiiniks jäävad UP meele alati meie oma UP mesilased, kuid sõpru, keda kõiki tutvustada ning sõbrapäeva puhul ikka meeles pidada on selle eest mitu:

1. Kellerteater
Kellerteatri puhul on tegemist Eesti esimese põnevusteatriga, mis asub Tallinna vanalinna serval salapärase õhustikuga püssirohuaida hoones, Uus tn 37. Teater spetsialiseerub peamiselt põnevikele, krimilugudele ning müsteeriumitele, kuid aegajalt võib mängukavast leida ka mõne pehmema lastelavastuse. UP mesi õie- ja maitsemesi pakub külastajatele teatris magusat närvipuhkust ning erinevas suuruses purke on võimalik kohapealt ka kaasa osta.

Ig -  Kellerteater
Fb - Kellerteater

2. Kraft
Kraft Keila puhul on tegemist tubli pereettevõttest pagarikojaga, mis asub Keila kiriku kõrval, Keskväljak 5. Pagarikojas küpsetatakse igapäevaselt  kohapeal värskelt valmis kõiksugu hõrku küpsetisi, alates croissantidest kuni pirukate, hapusaia ja pitsadeni. Kas teadsid, et Kraftist võib leida lausa spetsiaalse Pepperhoney pitsa, kus sees UP mesi?! Metsikult äge! Erinevas suuruses õie- ja maitsemett on võimalik purkidega kohapealt ka kaasa osta.

Ig-  Kraft Keila
Fb- Kraft microbakery and coffee

3. Ecomari
Ecomari puhul on tegemist ärikingituste kuningannaga, ettevõttega, kelle missiooniks on ärgitada inimesi leidma tee tagasi põhjamaiste viljade juurde. Toodete valikust leiab nii erinevaid pähkleid, kuivatatud puuvilju ja marju kui ka UP mesi maitsemee purke, mida on võimalik kombineeritult teiste eestimaiste hõrgutistega suurematest kogustes erilisteks tähtpäevadeks tellida.

Ig-  Ecomarisnacks
Fb- ECOMARI

4.
KOHVer
Lendad Eestist mõneks ajaks kaugemale, ent unustasid lemmik UP maitsemee maha? Pole hullu, sest lennujaama kohvikust Kohver leiad nii kohvi, kiire hommikusöögi kui ka mee, mida otsid! Kohvik asub Tallinna Lennujaamas väljuvate lendude alal otse Duty Free poe kõrval. UP mesi kinkekomplekte saab kohapealt ka kaasa osta.

Ig- Kohverkook
Fb- KOHVer

5. Carbes gurmee
Carbes kaubanduse puhul on tegemist ettevõttega, mis spetsialiseerub korraga nii kontori- ja kodutarvetele kui ka gurmeetoodete pakkumisele. Mees nagu orkester! Gurmeetoodete valikust võib leida nii eestimaiseid jooke, liha- ja kalatooteid kui ka UP mesi meetooteid, mis kõik koheselt tellimiseks olemas ning tasuta tarnega Tallinnas, Sakus ja Sauel.

Fb- Carbes Gurmee

6. Keila Aiandus- ja Mesindusselts
Keila Aiandus- ja Mesindusseltsi puhul on tegemist ühinguga, mis koondab enda alla kõik kohalikud aiandushuvilised. Seltsil on olemas oma kauplus nimega Aed, mis asub aadressil Ohtu tee 5. Kaupluse sortiment sõltub paljuski hooajast, ent kindel on see, et lisaks erinevatele seemnetele, väetistele, istikutele ja käsitööle, leidub poes alati ka mõned purgid UP mesi tooteid.  Erinevas suuruses õie- ja maitsemett on võimalik purkidega kohapealt kaasa osta.

Fb- Keila Aiandus- ja Mesindusselts

Kaunist sõbrapäeva kallid sõbrad!

Rõõmu koju, kontorisse ja kingiks, sest UP mesi on mmm...kui hea.🐝
Eelmine
UP meehommik Karukelladega Keila Lasteaed Mikis
Järgmine
Traditsioonid UP mesilas